AUTORIZOVANÝ PRODEJ

Autorizovaný prodej

Zde najdete autorizované prodejce značky KitchenAid pro Českou a Slovenskou republiku (seznam oficiálních kamených prodejen). U autorizovaných prodejců se vám dostane kvalitní podpory a máte zajištěný záruční servis. Výrobky zakoupené mimo území České a Slovenské republiky je nutné pro uplatnění záruky reklamovat u daného prodejce. V případě nákupu v zahraničí nejsme schopní garantovat záruční servis a tyto servisní zákroky mohou být zpoplatněny.
 


Neautorizovaní prodejci

Všichni prodejci, které nenajdete v seznamu oficiálních kamenných prodejen a kteří nabízí produkty značky KitchenAid v ČR a SR nemusí být oficiálními prodejci. My, jako oficiální dovozce do ČR a SR neneseme v žádném případě odpovědnost za problémy, které vám mohou nastat při nákupu těchto výrobků u neoficiálních prodejců. Takové jednání by mohlo naplňovat definici šedého dovozu a způsobit zákazníkům nemalé problémy. Proto doporučujeme zakupovat produkty zn. KitchenAid právě od autorizovaných prodejců.


Šedý dovoz zboží

U výrobků z našeho e-shopu vám garantujeme, že jej v případě poruchy v záruční, či po záruční době můžeme opravit ve vlastním autorizovaném servisním středisku. U zboží ze šedého dovozu sice máte dle zákona nárok na dvouletou záruční dobu, ale opravu vám neprovede licencovaný servis výrobce, ale pouze prodávající e-shop. Výrobek si sice můžete nechat opravit v autorizovaném servisním centru, ale takovou opravu si platí zákazník zcela sám. V praxi se objevila řada případů, kdy dovozce šedého zboží po několika měsících uzavřel či přesunul svůj obchod, čímž se zákazníkům ještě více ztížila či znemožnila reklamace.

Navštivte nás
Po 8:00 - 15:30
Út 8:00 - 15:30
St 8:00 - 15:30
Čt 8:00 - 15:30
8:00 - 15:30
So Zavřeno
Ne Zavřeno
Brněnská 444/37
682 01 Vyškov - Město
Prodejna je nyní uzavřena
Dnes 8:00 - 15:30
Showroom Zavřít