O NÁS

HODNOTY

V Magnum Home vnímáme kuchyni jako srdce domova a podle toho také přistupujeme k výběru kvalitních a stylových značek. Věříme, že naše služby a produkty přináší větší požitek z přípravy jídla a ulehčují ji. Napříč naší firmou panují hezké a neformální vazby, které přenáší přátelskou atmosféru i do komunikace se zákazníky, jichž si vážíme a chováme se k nim vždy čestně. Slovíčka „prosím“ a „děkuji“ jsou základem naší každodenní komunikace. Budujeme dlouhodobé vztahy jak s našimi zákazníky, tak i mezi sebou.
 

HISTORIE

Náš příběh začal v roce 1992, kdy jsme se pustili do distribuce ikony kuchyňských spotřebičů – značky KitchenAid – a stali se jejím oficiálním distributorem v České republice. V roce 2012 jsme se stali zodpovědnými i za oficiální distribuci na Slovensku. Se sídlem, skladem, servisním centrem a showroomem ve Vyškově se věnujeme prodeji a autorizovanému servisu prémiové kvality a neustále posilujueme stabilní pozici na trhu. Po 30 letech jsme se rozhodli, že je na čase expandovat s naší firmou do dalších značek, abychom mohli růst společně s nimi.

ZNAČKY

V Magnum Home vybíráme zásadně značky, které nás svou kvalitou přesvědčují. Mezi ně patří KitchenAid a Valira, značky s bohatou historií a hojností zkušeností a vědomostí v oblasti kuchyňských spotřebičů. Tito výrobci se zaměřují na kvalitní, stylové a dobře fungující spotřebiče přinášející řadu možností pro vaši kuchyni. Z jejich produktů je patrný dokonalý mix profesionálního výkonu, kvalitního řemeslného zpracování a průkopnických designů. Osvědčený výkon podpoří vaši kulinářskou váseň a díky naší bohaté nabídce zvládnete v kuchyni téměř cokoliv. Každý, kdo má skutečný zápal pro jídlo, si u nás vybere.

KitchenAid

KitchenAid je jednou z předních značek, která se specializuje na výrobu kuchyňských spotřebičů. Tato tradiční americká firma působí na trhu od roku 1908 a stala se symbolem kvality a inovace. Má za sebou bohatou historii, z níž dodnes čerpá nabyté zkušenosti a znalosti v oblasti kuchyňských spotřebičů. KitchenAid je značka, na kterou se můžete spolehnout.

Design i vnitřní konstrukce jejich základního výrobku, kuchyňského robota, však zůstává stejný již několik desetiletí. Říká se o něm, že je nezničitelný. Nabídka KitchenAid se od té doby ale rozrostla a mezi výrobky dále najdete například kávovary, rychlovarné konvice, tyčové mixéry, odšťavňovače, toustovače nebo food processory.

Prohlédnout produkty

Westmark

Německá značka Westmark byla založena v roce 1956 a specializuje se na výrobu chytrých a praktických kuchyňských pomůcek pro domácí i profesionální použití. Vše vyrábí z těch nejkvalitnějších materiálů, které zaručují dlouhou funkčnost a životnost – výrobky značky Westmark se řadí mezi nejspolehlivější na trhu a jsou oblíbené mezi mnoha domácnostmi a profesionálními kuchaři po celém světě.

Kolekce ošatek na kynutí chleba Westmark je navržena tak, aby přinášela styl a funkčnost do vaší domácnosti. Kromě toho, že ošatky vypadají skvěle, pomáhají také udržet váš chléb déle čerstvý. Díky inteligentnímu designu umožňují cirkulaci vzduchu, čímž zabraňují tvorbě plísní a uchovávají chléb vláčný. Využijete je nejen na kynutí a uskladnění pečiva, ale také na jeho servírování i jako dekoraci.

Prohlédnout produkty 

Valira

Španělská značka Valira byla založena v roce 1969 a původně se specializovala na kávovary. Nyní se firma kromě kávovarů soustředí na designové kuchyňské nádobí, ale i další kuchyňské doplňky. To vše vyrábí z těch nejkvalitnějších materiálů, které zaručují vysokou odolnost. Kvalitní kuchyňské doplňky mají obrovský vliv na naše vaření, významně zvyšují vaši efektivitu a navíc ovlivňují celkový dojem z kuchyně.

Valira představuje špičkovou kolekci kuchyňských doplňků, která promění vaši kuchyni v místo plné inspirace a radosti z vaření. Výrobky této značky jsou kombinací vysoké kvality materiálů, precizního zpracování a inovací. Čisté linie a elegantní povrchy obohatí vzhled vaší kuchyně, ale nabízejí také snadné uchopení a manipulaci.

Prohlédnout produkty

GSD

Německá značka GSD, založená v roce 1920, se specializuje na výrobu vysoce kvalitních, funkčních a esteticky přitažlivých kuchyňských doplňků. Firma začala jako výrobce domácích spotřebičů a v následujících letech pak vyvinula své vlastní strojky na těstoviny, univerzální kráječe zeleniny a další praktické pomůcky do domácnosti. Produkty GSD z naší nabídky jsou vyrobené z těch nejlepších materiálů, jako je například nerezová ocel, a navržené tak, aby splňovaly vaše praktické požadavky.

GSD je oblíbenou volbou mezi profesionálními i domácími kuchaři díky své výjimečné kvalitě a preciznímu zpracování. V Magnum Home vám nabízíme široký sortiment produktů GSD, s nimiž povýšíte vaši kuchyň o další level. Objevte s námi rozmanitost a kvalitu GSD a zažijte výjimečný kulinářský zážitek ve vaší domácnosti.

Prohlédnout produkty
Navštivte nás
Po 8:00 - 15:30
Út 8:00 - 15:30
St 8:00 - 15:30
Čt 8:00 - 15:30
8:00 - 15:30
So Zavřeno
Ne Zavřeno
Brněnská 444/37
682 01 Vyškov - Město
Prodejna je nyní uzavřena
Dnes 8:00 - 15:30
Showroom Zavřít