O NÁS

HODNOTY

V Magnum Home vnímáme kuchyni jako srdce domova a podle toho také přistupujeme k výběru kvalitních a stylových značek. Věříme, že naše služby a produkty přináší větší požitek z přípravy jídla a ulehčují ji. Napříč naší firmou panují hezké a neformální vazby, které přenáší přátelskou atmosféru i do komunikace se zákazníky, jichž si vážíme a chováme se k nim vždy čestně. Slovíčka „prosím“ a „děkuji“ jsou základem naší každodenní komunikace. Budujeme dlouhodobé vztahy jak s našimi zákazníky, tak i mezi sebou.
 

HISTORIE

Náš příběh začal v roce 1992, kdy jsme se pustili do distribuce ikony kuchyňských spotřebičů – značky KitchenAid – a stali se jejím oficiálním distributorem v České republice. V roce 2012 jsme se stali zodpovědnými i za oficiální distribuci na Slovensku. Se sídlem, skladem, servisním centrem a showroomem ve Vyškově se věnujeme prodeji a autorizovanému servisu prémiové kvality a neustále posilujueme stabilní pozici na trhu. Po 30 letech jsme se rozhodli, že je na čase expandovat s naší firmou do dalších značek, abychom mohli růst společně s nimi.

ZNAČKY

V Magnum Home vybíráme zásadně značky, které nás svou kvalitou přesvědčují. Mezi ně patří KitchenAid a Valira, značky s bohatou historií a hojností zkušeností a vědomostí v oblasti kuchyňských spotřebičů. Tito výrobci se zaměřují na kvalitní, stylové a dobře fungující spotřebiče přinášející řadu možností pro vaši kuchyni. Z jejich produktů je patrný dokonalý mix profesionálního výkonu, kvalitního řemeslného zpracování a průkopnických designů. Osvědčený výkon podpoří vaši kulinářskou váseň a díky naší bohaté nabídce zvládnete v kuchyni téměř cokoliv. Každý, kdo má skutečný zápal pro jídlo, si u nás vybere.

KitchenAid

KitchenAid je tradiční americká firma působící od roku 1908. Již několik desetiletí však design i vnitřní konstrukce jejich základního výrobku, kuchyňského robota, zůstává stejný. Říká se o něm, že je nezničitelný. Jejich nabídka se od té doby ale pestře rozrostla a mezi výrobky dále najdete například kávovary, rychlovarné konvice, tyčové mixéry, odšťavňovače, toustovače nebo food processory. 

Prohlédnout produkty

Valira

Španělská značka Valira byla založena v roce 1969 a původně se specializovala na kávovary. Nyní se firma kromě kávovarů soustředí především na designové hliníkové kuchyňské nádobí, ale i další kuchyňské doplňky.  To vše vyrábí z těch nejkvalitnějších materiálů, které zaručují vysokou odolnost. 

Prohlédnout produkty
Navštivte nás
Po 8:00 - 15:30
Út 8:00 - 15:30
St 8:00 - 15:30
Čt 8:00 - 15:30
8:00 - 15:30
So Zavřeno
Ne Zavřeno
Brněnská 444/37
682 01 Vyškov - Město
Prodejna je nyní uzavřena
Dnes Zavřeno
Showroom Zavřít