CO BYSTE MĚLI VĚDĚT O KITCHENAID

 TRADICE ♥ KVALITA  ♥ STYL
Takto můžeme definovat výrobky KitchenAid.

Tradiční americké kuchyňské elektrospotřebiče značky KitchenAid se za devadesát let své existence staly designovými ikonami a číslem jedna domácích i profesionálních kuchyní na celém světě.

Když se v USA chystá svatba, novomanželé z praktických důvodů sepisují takzvaný "Wish list", který zabrání zdvojení praktických dárků do domácnosti. Kuchyňský robot Artisan je podle statistik nejčastěji zastoupenou položkou wish listů po celé Americe.

Ať už si z produkce KitchenAid zvolíte jakýkoli výrobek, vždy můžete počítat s robustní a odolnou kovovou konstrukcí, nekompromisním výkonem, snadným intuitivním ovládáním a výjimečným designem v široké škále barev. KitchenAid se snaží vzhledem svých produktů připomínat doby, kdy se nástroje a spotřebiče kupovaly na celý život.

Robot Artisan a další produkty od KitchenAid si díky své kvalitě a příběhu vysloužily i vlastní muzeum. Najdete zde kousky nejrůznějších dekád i designů.

Co se týče kuchyňských robotů, ty si uchovávají stále stejný vzhled již od 30. let, kdy byly uvedeny na trh. Již 100 let je KitchenAid pevně zavedenou značkou v oblasti kuchyňských spotřebičů. Kombinace špičkových amerických technologií a atraktivního designu s vysokou kvalitou činí výrobky dokonalým pomocníkem pro amatérské i profesionální kuchaře.

   


Filozofie KitchenAid je: "Jestliže to funguje, neměňte to." a v designu svých spotřebičů se jí drží.

Všechny malé i velké domácí spotřebiče a kuchyňské náčiní KitchenAid vždy přitahovaly pozornost svým nadčasovým, osobitým a poutavým designem. Tento design vychází z průkopnického kuchyňského stroje a je vrcholem každé kuchyně. Jemné řemeslné zpracování, odolnost, robustnost, vysoce kvalitní materiály a smysl pro detail byly vždy základem všech spotřebičů od KitchenAid a budou i nadále. Vzhled a pocit jsou prvními smysly, které definují zážitek z KitchenAid.

 

Spotřebiče KitchenAid jsou určeny pro ty, kteří mají rádi jednoduchý, praktický a klasický design, a přitom moderní funkčnost a spolehlivost. Jsou "uživatelsky přívětivé" a jednoduchost dává přednost před nablýskanými novými technologiemi.

 

KitchenAid je dokonalým partnerem, protože všechna zařízení jsou koncipována, navržena a vyvinuta společně s profesionálními kuchaři. Výsledkem tohoto dlouhodobého vztahu je řada produktů, které díky zvoleným technikám a materiálům přinášejí profesionální výsledky.

 

Také materiál stojí za zhlédnutí a vyzvednutí. Všechny prvky ladí s pečlivě propracovanými detaily velkých i malých domácích spotřebičů. Litý kov dodává pocit stability a kvality. Kuchyňský robot či mixér tak můžete nastavit na maximální rychlost, aniž by se třásli nebo pohybovali na vaší kuchyňské lince.

 

Barva je podstatou KitchenAid. Barva byla srdcem úspěšného příběhu značky KitchenAid od jejího uvedení na trh barevných produktů v roce 1955, kdy spotřebičům dominovalo jen bílé provedení. Tehdy se objevil robot v těch nejjasnějších barvách - světle růžové, zářivě žluté, světle zelené, lesklé stříbrné či klasické měděné. V roce 1994 se s novými modely objevily i nové odstíny - královská červená, kobaltově modrá, zelené jablko, sytě černá metalíza a dokonce i mandarinková.

 

Osvědčený výkon podpoří vaši kulinářskou vášeň. Roboty KitchenAid pracují na nižších výkonech při různých zátěžových podmínkách než běžné roboty. Důsledkem je pak delší životnost motoru. Přenos síly z motoru do ramene kuchyňského robotu zajišťují ozubená kola. Na rozdíl od levnějších klínových řemenů je přenos přesnější, efektivnější a ozubená kola samotná mnohem déle vydrží. V neposlední řadě je prostřednictvím ozubených kol zajištěn bezpečnostní systém, který zabrání přehřátí nebo poškození motoru.

 

Investice, která vydrží Když firma KitchenAid slavila v roce 1994 své 75. výročí, pokusila se najít nejstarší dochovaný kousek. 91 letá Maude Humes z Pensylvánie, majitelka Modelu H z roku 1919, který zdědila po své tetě, zjistila, že současná kupní cena se pohybuje okolo dvou set tisíc korun! Není tedy divu, že kuchyňský robot KitchenAid je synonymem a žádanou značkou pro každého, od nováčků kuchařů, až po profesionály.

   


Díky bohaté nabídce produktů zvládne KitchenAid skoro všechno. S přípravou pokrmů vám pomohou food procesory nebo stolní ruční i tyčové mixéry s širokou paletou doplňků a množstvím sofistikovaných funkcí. Vaši snídani obohatí toustovače , chytré rychlovarné konvice či kávovaryprostě všechno, bez čeho se moderní kuchyně jen těžko obejde.

 

Těšte se na vysoce kvalitní, stylové a dobře fungující spotřebiče a množství možností pro vaši kuchyni. Slogan „Serious About Food“ je patrný z produktů, které představují dokonalý mix profesionálního výkonu, kvalitního řemeslného zpracování a průkopnických designů. Každý, kdo má skutečnou vášeň pro jídlo, se nyní může zapálit pro způsob výroby s KitchenAid.

 

Pokud byste rádi shlédli spotřebiče KitchenAid osobně, neváhejte, po telefonické domluvě, navštívit náš showroom ve Vyškově, kde si můžete všechny výrobky nejen prohlédnout, ale také veškeré dostupné přístroje ihned zakoupit. Stávající zákazníci zde také mohou využít autorizované servisní středisko. 

Věříme, že u nás najdete ten pravý spotřebič, který vám bude skvělým společníkem pro váš celý život a šperkem ve vaší kuchyni.

Pokud byste se chtěli dovědět více o výrobcích, jejich srovnáních a testech, pak na našem BLOGU naleznete řadu článků v záložce TESTY A RECENZE

Zde tipy na některé z nich:

VELKÝ NEBO MALÝ ROBOT, JAK SI VYBRAT MODELY KUCHYŇSKÝCH ROBOTŮ KITCHENAID O OBJEMU 4,83l
PŘEHLED PŘÍSLUŠENSTVÍ K ROBOTŮM
SROVNÁNÍ STOLNÍCH MIXÉRŮ
SROVNÁNÍ FOOD PROCESSORŮ 
SROVNÁNÍ RYCHLOVARNÝCH KONVIC
BEZDRÁTOVÉ SPOTŘEBIČE
TIP NA DÁRKY
TIPY NA SVATEBNÍ DARY

 

 
Navštivte nás
Po 8:00 - 15:30
Út 8:00 - 15:30
St 8:00 - 15:30
Čt 8:00 - 15:30
8:00 - 15:30
So Zavřeno
Ne Zavřeno
Brněnská 444/37
682 01 Vyškov - Město
Prodejna je nyní uzavřena
Dnes 8:00 - 15:30
Showroom Zavřít