LIMITKA 2021 - SVĚTLO A STÍN

Testy a recenze Události
02 listopadu 2021

Představujeme vám kuchyňský robot s omezenou limitovanou edicí nazvaný tajemně "LIGHT & SHADOW" - SVĚTLO A STÍN Vytvořený z originálních materiálů s bohatou povrchovou strukturou, podporující kreativitu v každém okamžiku.
 

     


„Light & Shadow“ zahrnuje tóny písku nasáklé sluncem, rafinované černé kovy a jedinečné texturní prvky.

Světlo a stín odráží čas, který tvůrci tráví v kuchyni, aby se každý okamžik cítil výjimečně. Všechny designové prvky jsou vytvořeny záměrně, představuje myšlenku, že inspirace může zasáhnout kdykoli, ať už ve dne nebo v noci - ať už ve velkém či malém. Že vášeň a kreativita v kuchyni se neváže na tradiční hranice, nýbrž je poháněna inspirativními okamžiky po celý den. Prostřednictvím kontrastu světla a tmy, působivých textur a výjimečného stylu doplňují sluncem nasáklé pískové tóny je tento robot vítěznou kombinací pro vaši domácnost.
 

     
 

Každý detail limitované edice vyvolává pocit úžasu a zvědavosti, která ožívá i v těch nejjemnějších složitostech. Lesk hlubokého kovového povrchu ozdobného pásku kontrastuje s elegantním, ale subtilním tělem robotu, který má dvoutónový povrch pro lesklý, saténový vzhled, který fascinuje jako fatamorgána. Detaily, jako jsou tyto, odlišují tento ultraluxusní model od ostatních.
 

   
 

Světlo a stín odráží, jak může inspirace zasáhnout kdykoli, ať už ve dne nebo v noci, velkými i malými způsoby. Navržen tak, aby vynikal jako střed kuchyně, stírá hranici mezi zařízením a uměním a umožňuje výrazný výraz individuality.

Kuchyně je více než jen prostor pro výrobu, je to místo pro každodenní sociální propojení a příležitost vyjádřit sebe a svou kreativitu ostatním.
 

   
 
Limitovaná edice kuchyňského robotu „Light & Shadow v tónované matné pískové barvě zrcadlí písek v přesýpacích hodinách, zatímco strukturovaná keramická mísa s odlesky odráží a tlumí světlo. Společně tato dvojice označuje přechod času manželstvím světla a stínu a slaví mnoho různých příležitostí, které přinášejí tvůrci do kuchyně. Pro dokonalou rovnováhu.
 
 
 
Černá keramická mísa o objemu 4,7 l s nepřehlédnutelnými výstupky, design, který si po vzoru pyramid pohrává se světlem a stínem. Její dimenzionální cvočky vrhají hypnotizující stíny, které se mění se slunečními paprsky, což odráží možnost, aby se každý okamžik cítil výjimečně.
 
 
Odolává oprýskání, popraskání, oděru i zabarvení. Design, který něco vydrží. Lze použít v mikrovlnné troubě, klasické troubě, mrazničce a myčce na nádobí. 

.
 

Jedinečný dekorativní pruh s kontrastní povrchovou úpravou a metalický kryt upínací hlavice. Vytváří harmonii s ostatními částmi kuchyňského robota, který světlo zároveň odráží i pohlcuje.

 
 
 
Nově vyvinutý kryt náboje v upínací části robotu je třešničkou na dortu - drahocennou památku pro dokončení příběhu a designu.
 
   
 
 
Standardní příslušenství kompletně vyrobeno z nerezové oceli. Robustní, odolné a vhodné do myčky na nádobí. Celokovová konstrukce s 5letou zárukou.
 
   
  


Oslavte mnoho různých příležitostí, které přinášejí tvůrce do kuchyně, aby se každý okamžik cítil výjimečně.

"Inspirace není svázána časem, ale spíše je kultivována řadou okamžiků."

 

 

 
 
Navštivte nás
Po 8:00 - 15:30
Út 8:00 - 15:30
St 8:00 - 15:30
Čt 8:00 - 15:30
8:00 - 15:30
So Zavřeno
Ne Zavřeno
Brněnská 444/37
682 01 Vyškov - Město
Prodejna je nyní otevřena
Dnes 8:00 - 15:30
Showroom Zavřít