PŘEHLED PŘÍSLUŠENSTVÍ K ROBOTŮM

Co všechno zvládnete v kuchyni s roboty KitchenAid?  Odpověď zní: VŠECHNO :-) Díky doplňkovému příslušenství můžete z Vašeho kuchyňského robota vytvořit skutečně všestranného pomocníka, který za Vás vytvoří těstoviny, nakrouhá zeleninu, namele semínka nebo maso, připraví zmrzlinu a mnoho dalších užitečných úkonů.

      

Bude příslušenství kompatibilní s mým robotem?

 

Doplňkové příslušenství je ve většině případů kompatibilní se všemi dostupnými typy kuchyňských robotů KitchenAid a je uzpůsobeno tak, aby fungovalo i na starších, dnes již nedostupných modelech robotů KitchenAid. Jednoduše připojte do víceúčelového otvoru pro připojení příslušenství na kuchyňském robotu.

 

Určeno pro robot MINI 5KSM3311, Artisan 5KSM45, 5KSM90, 5KSM95, 5KSM125, 5KSM150, 5KSM156, 5KSM175, 5KSM180, 5KSM185, Heavy Duty 5KPM5, Artisan 5KSM7580, Heavy Duty 5KSM7591, Profi 5KSM7990 (kompatibilitu konkrétního příslušenství s Vaším robotem si raději ověřte na www.magnumhome.cz)   


   

PŘEHLED PŘÍDAVNÝCH NÁSTAVCŮ

   

KROUHAČ/KRÁJEČ ZELENINY 5KSMVSA

 

Pro snadné a rychlé krájení a strouhání. Balení obsahuje plastové tělo krouhače, přítlačný nástavec 2 v 1 a 3 nerezové bubny na krájení plátků 3 mm (např. na krájení okurky, mrkve, celeru, cukety),  buben na střední strouhání 4 mm a buben na hrubé strouhání 6 mm.

 

Zakoupíte zde: Krouhac-krajec-zeleniny-5ksmvsa

   

SADA KROUHACÍCH NOŽŮ 5KSMEMVSC

 

Sadou 5KSMEMVSC můžete doplnit výše uvedený krouhač 5KSMVSA  a získáte tak všestranného pomocníka do kuchyně.  Tato sada bubnů je kompatibilní pouze se základní sadou 5KSMVSA, která obsahuje tělo, do kterého se bubny vkládají. Samostatně použít sadu nelze.

 

Obsah balení: Buben na jemné strouhání - dokonale jemně nastrouhá čokoládu, ořechy, připraví strouhanku Buben na strouhání tvrdého sýra Buben na strouhání brambor - připraví brambory či cuketu na křupavý bramborák

 

Zakoupíte zde: Sada-krouhacich-nozu-5ksmemvsc

     

 

MLÝNEK NA MASO 5KSMFGA

 

Vytvořte si z ingrediencí zdravé a čerstvé pokrmy, které si připravíte sami a navíc máte jistotu, že vše je čerstvé a ideálně namleté dle vašich představ. Mlýnek na maso s nástavci snadno a rychle zpracuje suroviny, pomůže s přípravou burgerů, paštik, salsy, pomele tvrdé sýry, pečivo a dětem připraví zdravou přesnídávku. Se snadným zatlačení jakéhokoli druhu potraviny směrem k noži pomůže pěchovač. Tělo mlýnku, šnek a pěchovač vyrobeno z tvrzeného plastu, průtlačné kotouče z nerezu.

 

Obsah balení:

Jemný (velikost oka 4,5mm) nástavec na mletí - pro zpracování vařeného masa na pomazánky, paštiky, tvrdého sýru (např. parmezán) nebo strouhanky Hrubý (velikost oka 6mm) nástavec na mletí - k mletí syrového masa na burgery či zeleniny na salsu a omáčky Pěchovadlo surovin - pro snadné zatlačování surovin k mlecímu noži a průtlačným kotoučům

 

Zakoupíte zde: Mlynek-na-maso-5ksmfga

   

 

MLÝNEK NA MASO S TVOŘÍTKEM NA CUKROVÍ 5KSMFGCA

 

Tato sada obsahuje kromě již výše popsaného mlýnku 5KSMFGA  tvořítko na cukroví, skvělý doplněk a pomocník při výrobě lahodných domácích cukrovinek 5 různých tvarů. Snadná příprava domácího cukroví a sušenek různého složení a velikostí. 

 

Zakoupíte zde: Mlynek-na-maso-5ksmfgca

   

 

KOVOVÝ MLÝNEK NA MASO 5KSMMGA

 

Kovový mlýnek na maso se širokou škálou nástavců snadno a rychle zpracuje i ty nejnáročnější suroviny. Pomůže s přípravou domácích klobás a uzenin, hamburgerů, paštik, pomele tvrdé sýry, pečivo, dětem připraví přesnídávku.

 

Obsah balení:

Jemný průtlačný kotouč (velikost oka 3 mm) - pro výrobu paštik, dětských přesnídávek, pomazánek, hamburgerů, jemných klobás, atd. Střední průtlačný kotouč (velikost oka 4,5 mm) - pro výrobu hamburgerů, polévek, eintopfů (jídel z jednoho hrnce), karbanátků, atd. Hrubý průtlačný kotouč (velikost oka 8 mm) -  pro přípravu chili con carne, italských masových omáček k těstovinám, pikantních masových koláčů, zeleniny a sýrů. Nástavec pro plnění klobás, nástavec pro plnění párků - pro snadnou výrobu celé řady čerstvých a originálních uzenin Čisticí kartáč a pěchovadlo surovin - čisticí kartáč snadno odstraní zbytky jídla z průtlačných kotoučů a ostatních částí mlýnku, pěchovadlo pro snadné zatlačování surovin k mlecímu noži a průtlačným kotoučům.

 

Zakoupíte zde: Kovovy-mlynek-na-maso-5ksmmga

   

 

LIS NA OVOCE A ZELENINU 5KSMFVSP

 

Lis je ideální pomocník na drcení ovoce a vařené zeleniny, vhodný při přípravě džemů, dětských přesnídávek, omáček, rosolů apod. Potraviny nejen drtí, ale navíc odstraňuje i drobná semínka například z malin, angreštu, rybízu či rajčat (vetší pecky je nutno odstranit před vložením do lisu).

Používá se pouze v kombinaci s plastovým mlýnkem na maso 5KSMFGA (nový typ s černým pěchovadlem), který však není součástí balení a je nutno jej dokoupit samostatně (lis není kompatibilní s kovovým mlýnkem na maso 5KSMMGA).

TIP: Jako možnost se nabízí také zakoupení masomlýnku a lisu na ovoce v jedné sadě s označením 5KSMFVSFGA.

 

Ilustrační video jak správně sestavit a používat lis zde: LIS NA OVOCE A ZELENINU

.

Zakoupíte zde: Lis-na-ovoce-a-zeleninu-5fvsp

   

 

BALÍČEK S PŘÍSLUŠENSTVÍM 5KSM2FPPC

 

Pokud byste rádi vlastnili k vašemu robotu více příslušenství najednou, pak sáhněte po tomto balíčku. Naleznete v něm kombinaci výše uvedeného příslušenství.

Se zpracováním masa pomůže plastový mlýnek na maso 5KSMFGA.

Pro snadné a rychlé krájení a strouhání použijete krouhač/kráječ zeleniny 5KSMVSA TIP: ke krouhači doporučujeme dokoupit i samostatnou sadu 3 bubnů na strouhání 5KSMEMVSC

Na přípravu džemů, dětských přesnídávek, omáček apod. využijete lis na ovoce a zeleninu 5KSMFVSP.

 

Obsah balení: u jednotlivých výrobků je podrobně specifikován výše

 

Zakoupíte zde: Balicek-s-prislusenstvim-5ksm2fppc


 

FOOD PROCESSOR 5KSM2FPA

 

Pokud patříte mezi majitele menších kuchyní, a pečlivě zvažujete využití každého místa, jistě oceníte přídavný food processor 5KSM2FPA. 

Na rozdíl od samostatně stojícího food processoru v kuchyni nezabere žádné místo, po použití ho můžete pohodlně uskladnit do kuchyňské zásuvky. Úložný box schová všechny výměnné části pohromadě, aniž by zabraly příliš mnoho místa.

Jedná se tedy o vhodné řešení, hledáte-li pomocníka na krájení, strouhání, ale i kostičkování ovoce a zeleniny.

 

Test a recenzi na tento výrobek si můžete prohlédnout v příspěvku na blogu zde: Test přídavný food processor

 

Obsah balení:

Oboustranný strouhací kotouč - jemný 3mm, hrubý 6mm  Kotouč na tenké nudličky Julienne 3mm Nastavitelný plátkovací kotouč s externím ovladačem tloušťky 4 - 8mm Sada na krájení kostiček 8mm Kompaktní úložný box k uchování výměnných částí

 

Zakoupíte zde: Food-processor-5ksm2fpa

   

 

PLÁTKOVAČ ZELENINY 5KSMSCA

 

Plátkovač ocení každý zapálený kuchař, který chce ušetřit čas v kuchyni a zároveň připravit dokonalé a na oko neodolatelné jídlo. Nástavec snadno a rychle nakrájí ultra tenké a rovnoměrné pláty, které jsou ideální pro použití jako např. na zeleninové závitky, cuketové lasagně, bramborové lupínky, jablečné růžičky do koláčů apod. Kráječ disponuje silnější a užší čepelí, volba toušťky tedy záleží jen na vás nebo na receptu.

Ilustrační video návod na použití zde: PLÁTKOVAČ

 

Obsah balení:

Čepel pro výrobu tenkých plátků 1,3 mm Čepel pro výrobu hrubých plátků 1,8 mm Úložný box

 

Zakoupíte zde: Platkovac-zeleniny-5ksmsca

   

 

ODŠŤAVŇOVAČ 5KSM1JA

 

Ať už pořádáte letní rodinnou večeři nebo párty, čerstvé domácí šťávy jsou skvělým doplňkem do zdravého jídelníčku.

 S nízkootáčkovým odšťavňovačem připravíte vitamínové šťávy z ovoce, zeleniny či bylinek (před odšťavňováním je třeba vyjmout velká semena nebo pecky, abyste tak předešli poškození sítek a šneku).  

Test dostupných odšťavňovačů si můžete prohlédnout v příspěvku na blogu zde: Test odšťavňovačů

Ilustrační video zde: https://www.youtube.com/watch?v=TJ-Ns380tKE

 

Obsah balení:

Sítko na nízký obsah dužiny - méně dužiny a řidší džus Sítko na vysoký obsah dužiny - více dužiny a hustší džus Sítko na pyré/džem - k přípravě pyré a džemů

Nádoba na šťávu o objemu 1 l Nádoba na drť Kartáček na čištění Úložný box na sítka

 

Zakoupíte zde: Odstavnovac-5ksm1ja

   

 

ODŠŤAVŇOVAČ CITRUSŮ 5JE

 

Pro rychlé a jednoduché vymačkání šťávy z pomerančů, grapefruitů, citronů i ostatních citrusových plodů poslouží samostatný odšťavňovač citrusů.

Ilustrační video s nástavcem zde: https://www.youtube.com/watch?v=x_Ma3KOyaMA

 

Zakoupíte zde: Odstavnovac-citrusu-5je

     

 

STROJKY NA TĚSTOVINY 5KSMPRA

 

Strojky na těstoviny jsou nepostradatelnou kuchyňskou pomůckou každého milovníka těstovin nejrůznějších tvarů a velikostí. Pro ty z vás, kteří si chtějí připravit domácí těstoviny přesně tak, jak to máte rádi. S profesionálním příslušenstvím na lasagne a tagliatelle můžete snadno ohromit své hosty domácími těstovinovými specialitami. Sada 3 nástavců z kvalitní nerezové oceli odbourává namáhavou činnost s ruční tvorbou domácích nudlí. 

 

Obsah balení:

Strojek na vyvalování těsta  - vyválí až 14cm široké pásy těsta na domácí těstoviny a Lasagne s možností manuálního nastavení až 8 tlouštěk pásů (lze zakoupit také samostatně pod označením 5KSMPSA) Kráječ na vlasové nudle - šířka řezu 2mm, krájí pásy těsta na tenké vlasové nudle a těstoviny Kráječ na široké těstoviny - šířka řezu 6mm, krájí pásy těsta na široké těstoviny, nudle, Tagliatelle, Fettuccine apod. Kartáček na čištění - pro odstranění zbytků těsta ze strojku a kráječů.

 

TIP: Pro rychlé a rovnoměrné prosušení těstovin si můžete samostatně zakoupit sušák na těstoviny 5KPDRCL. Sušák je opatřen 16 držáky o délce 20 cm, po rozložení základny tak získáte až tři metry celkové plochy na sušení.

Test a návod, jak nejlépe vyrobit domácí těstoviny naleznete v příspěvku na blogu zde: JAK NA DOMÁCÍ TĚSTOVINY

Video recept s postupem na výrobu domácích těstovin zdeDomácí těstoviny

 

Zakoupíte zde: Strojek-na-testoviny-5ksmpra

   

 

LIS NA TĚSTOVINY 5KSMPEXTA

 

Pokud se při výrobě těstovin nespokojíte pouze s nudlemi a chcete víc, pak vyzkoušejte tento všestranný lis. S pomocí 6 kotoučů si můžete vyrobit těstoviny různých tvarů a délek: Bucatini - dlouhé, úzké, duté těstoviny Fusilli - spirálovité těstoviny (vrtulky) Makaróny (velké i malé) - těstoviny trubicového tvaru s vroubky Rigatoni - široké těstoviny trubicového tvaru s vroubky a špagety.

 

Obsah balení:

6 kotoučů na těstoviny - k výrobě těstovin o různé délce, šířce a různých tvarů
 

Test a návod, jak nejlépe vyrobit domácí těstoviny naleznete v příspěvku na blogu zde: JAK NA DOMÁCÍ TĚSTOVINY

 

Ilustrační video s použitím lisu na těstoviny: LIS NA TĚSTOVINY

 

Zakoupíte zde: Lis-na-testoviny-5ksmpexta

   

 

MLÝNEK NA OBILNINY 5KGM

 

Mlýnek na obilniny slouží k mletí neolejnatých obilovin a semen, jako pšenice, vloček, rýže, kukuřice, ječmenu, pohanky, jáhel, prosa a dalších obilovin s nízkou vlhkostí (není výrobcem určeno pro mletí máku). U mlýnku lze nastavit hrubost mletí od jemné mouky až po hrubě rozloupnuté obilniny. Díky dvanácti přednastaveným stupňům hrubosti mletí získáte velikost zrna dle vašeho přání. Vše v odolném kovovém provedení.
 


Test mlýnku naleznete v příspěvku na blogu zde: MLÝNEK NA OBILOVINY

 

Zakoupíte zde: Mlynek-na-obilniny-5kgm
 

     

 

NÁSTAVEC SE SÍTKEM A VÁHOU 5KSMSFTA

 

Nástavec je skvělým doplňkem do každé kuchyně, vždyť již naše babičky před použitím mouku nejdříve posévaly. S nástavcem docílíte toho, že vaše pečivo bude lehké a provzdušněné. Rychle a snadno tak dosáhnete nadýchaných a konzistentních výsledků.  Nástavec vše nejen přesně zváží, proseje, ale i automaticky a plynule přidá ingredience přímo do mísy robota v jediném kroku.

   


Obsah balení:

 

Integrovaná digitální váha - odměřuje suroviny podle hmotnosti pro dosažení vyšší úrovně přesnosti. Váhu lze také používat samostatně na kuchyňské desce. Násypka - pomalu přidá ingredience do mísy, zatímco je robot v chodu, aby bylo dosaženo optimálních výsledků. Jemně posune zvážené a nadávkované ingredience do mísy. Lze ji také vyklopit pro odklonění ingrediencí do samostatné nádoby bez rozsypání. Úložný box - pro skladování všech částí na jednom místě.

 

Ilustrační video použití nástavce se sítkem s váhou zde: NÁSTAVEC SE SÍTKEM A VÁHOU

 

Zakoupíte zde: Nastavec-se-sitkem-a-vahou-5ksmsfta

   

ZMRZLINOVAČ 5KICA0WH

 

Připravte si doma skvělou zmrzlinu. Na rozdíl od kupované budete znát přesné složení a nakombinujete si ji přesně podle své chuti.  
Zmrzlinovač umožňuje během 20 - 30 minut vyrobit až 1,9 l zmrzliny jemné konzistence, sorbety a další zmražené dezerty.
Tekutina uvnitř dvojité stěny zajistí důkladné a stejnoměrné mražení po celou dobu míchání.

Mrazící nádoba se vkládá na min.15h do mrazničky nebo mrazicího boxu. Zkontrolujte si proto, zda máte dostatek místa na uložení mísy (v x š x h - 17,8 x 27,9 x 21,6 cm).

 

TIP na výrobu zmrzliny můžete nalézt také v příspěvcích na našem blogu zde: ZMRZLINA  
 

Ilustrační video na použití zmrzlinovače zde: ZMRZLINOVAČ

Zakoupíte zde: Zmrzlinovac-5kica0wh
 

   

NOVINKA - ZMRZLINOVAČ 5KSMICM

 

Výroba vlastní zmrzliny doma je i nadále zábavnou a poutavou činností pro celou rodinu. Výrobník zmrzliny KitchenAid je navržen tak, aby zajistil, že mísa zůstane déle chladnější pro konzistentní texturu napříč recepty a lépe nabíratelnou zmrzlinu z mísy.
Zmrzlinovač umožňuje během 20 - 30 minut vyrobit až 1,9 l zmrzliny jemné konzistence, sorbety a další zmražené dezerty.
Tekutina uvnitř dvojité stěny zajistí důkladné a stejnoměrné mražení po celou dobu míchání.
Mrazící nádoba se vkládá na min.16h do mrazničky nebo mrazicího boxu. Zkontrolujte si proto, zda máte dostatek místa na uložení mísy (v x š x h - 17,8 × 28 × 21,6 cm).

 

TIP na výrobu zmrzliny můžete nalézt také v příspěvcích na našem blogu zde: ZMRZLINA  

 

Ilustrační video na použití zmrzlinovače zde: Zmrzlinovač 5KSMICM

Zakoupíte zde: Zmrzlinovac-5kica0wh

  zmrzlinovac.JPG

 

NÁSTAVEC NA VÝROBU LEDOVÉ TŘÍŠTĚ 5KSMSIA

 

Nástavec na ledovou tříšť snadno vytvoří více než 500 ml jemného nadýchaného ledu za méně než minutu. Umožní vám snadno zmrazit čistou nebo ochucenou vodu, čerstvou ovocnou šťávu, kávu nebo smetanu, takže ve svých chvilkách kreativity můžete začít experimentovat a vytvářet jedinečné kombinace.

Vytvoření vlastního ledové pochoutky je jednoduché, zvládnete ve 3 jednoduchých krocích: zmrazit, nastrouhat, vytvořit.

4 formy na led s víkem
2 čepele: jemná (sníh) a hrubá (ručně nastrouháno)

 

Ilustrační video na použití nástavce zde: Nástavec na ledovou tříšť

Zakoupíte zde: Nástavec 5KSMSIA


ledovac.JPGKERAMICKÉ MÍSY 5KSM2CB5 (4,83L)

 

Co takhle ohřívat i míchat suroviny v jedné nádobě? Nebo byste raději dodali Vašemu robotu trochu barev a jedinečnosti? Pak pro Vás je možnost dokoupení víceúčelové keramické mísy o objemu 4,8 L (mísy jsou kompatibilní pouze k robotům o velkosti mísy 4,8L a 4,3L se sklopnou hlavou)

Tvrzená neporézní keramika vyztužená titanem neabsorbuje pachy, chutě ani bakterie z potravin. Je odolná vůči poškrábání a má 5letou záruku proti oprýskání.

Mísu můžete použít jak v klasické troubě až do 250°C,  tak i v mikrovlnné troubě. Můžete ji bez problémů umístit také do mrazničky a po použití bez obav omýt v myčce na nádobí.

 
Zakoupíte zde: Keramicka-misa-4-83l-2
 
 

 

NEREZOVÁ MÍSA (4,83L) 5K5THSBP/5KSM5SSB

 

Pokud byste si raději pořídili k Vašemu robotu mísu kovovou, pak na výběr jsou kromě klasické nerezové oceli i luxusní v tónovaném chromu. Nezachycující pachy a jsou 100% hygienické.

   

TIP: K nerezovým mísám je jako volitelné, samostatně přikoupitelné příslušenství - nalévací štít 5KN1PS a kryt na mísu KBC90N.

 

Zakoupíte zde: Nerezova-misa-4-83l
 

   

 

SADA NEREZOVÝCH HÁKŮ 5KSM5TH3PSS

 

Pokud dáváte přednost nerezu, pak můžete k robotům o objemu mísy 4,8l pořídit sadu celonerezových háků, které můžete mýt i v myčce. 

   

Zakoupíte zde: https://www.magnumhome.cz

 

 

Navštivte nás
Po 8:00 - 15:30
Út 8:00 - 15:30
St 8:00 - 15:30
Čt 8:00 - 15:30
8:00 - 15:30
So Zavřeno
Ne Zavřeno
Brněnská 444/37
682 01 Vyškov - Město
Prodejna je nyní uzavřena
Dnes 8:00 - 15:30
Showroom Zavřít